TR EN AR FA
 

Hakkımızda

Yüksel / Yerkel & Partners, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hukuk bürolarından biri olma amacı, vizyonu ve kararlılığı ile yola çıkmıştır.

Temelleri 2007 yılına dayanan ve her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyüyen YYP, 2021 yılında yenilenen kimliği ve yapısı ile faaliyetlerine en yüksek standartlarda devam etmektedir.

YYP Hukuk Bürosu, ekibindeki deneyimli avukatları, her biri alanında uzman akademik ve kıdemli danışmanları ile Türkiye’den veya yurtdışından müvekkillerine hem ulusal hem uluslararası ölçekte yüksek nitelikli ve etkili bir hukuk hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine uluslararası ölçekte hizmet verebilmesini sağlayan etkin bir uluslararası çözüm ortaklığı ağına sahip olan YYP Hukuk Bürosu; İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Arapça olmak üzere beş dilde hukuk hizmetlerini sunabilmektedir.

YYP’yi seçkin kılan en önemli özelliklerinden biri ise sunulan temel hukuki hizmetlerle yetinmeyip gerçek kişi yahut kurumsal müvekkillerinin ihtiyaç duyabilecekleri birçok ek hizmeti tek bir durakta karşılayabilecekleri özelleşmiş bir hizmet ve danışmanlık yelpazesi sunabilmesidir.

Nitekim kendisini seçkin kılan tüm bu özellikleri sayesinde YYP, bu zamana kadar 30’dan fazla ülkeye ulaşan bir hizmet ve danışmanlık portföyü inşa etmiştir.

Yol Tarifi